Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Компанія «Софтліст» - Золотий партнер Microsoft

Компанія «Софтліст» - Золотий партнер Microsoft

"Софтліст" вже не перший рік підтверджує Gold партнерство з Microsoft. Цього року ми також визнані учасниками Microsoft Partner Network.

microsoft-gold-partner-min.jpg

Статус Gold Application Development передбачає вміння створювати, перевіряти хмарні програми, підтримувати їхню функціональність для клієнтів. У нас є технічні можливості в проектуванні, розробці, відстеження хмарних програм для організацій із платформами Azure або Microsoft 365 .

Компетенція Gold Project and Portfolio Management означає, що ми здатні створювати та розгортати бізнес-рішення, пов'язані з управлінням проектами. Наша компанія демонструє професіоналізм у застосуванні Microsoft Project. Таким чином, ми допомагаємо впровадити надійні рішення у сфері роботи з великими проектами. Для отримання цієї компетенції ми щорічно успішно складаємо тестування, перевіряємо свої навички.

Статус Gold у Cloud Productivity передбачає наявність технічних навичок у сучасних програмах для підвищення ефективності Office 365. А це означає, що ми зможемо надати новаторське рішення Office 365, а також допоможемо у розгортанні програм SharePoint Online , Skype для підприємств, Exchange Online, Teams. Цю компетенцію ми підтвердили завдяки проходженню сертифікаційних іспитів Microsoft.

Компетенція Gold - Collaboration and Content має на увазі зацікавленість у розвитку клієнтських бізнесів, з використанням сучасних методик та рішень Microsoft. Такими продуктами є програми організації колективної роботи, портали для користувачів, управління інформаційним потоком. Серед таких рішень виділимо Microsoft SharePoint, з яким ми працюємо давно, тому допоможемо розібратися з тонкощами роботи з ним, налаштуваннями конфігурацій для бізнес-сектору. Менеджери компанії "Софтліст" мають відповідні сертифікати, виконали велику кількість кейсів.

Статус Gold – Small and Midmarket Cloud Solutions підтверджує те, що наші спеціалісти є професіоналами у сфері хмарних методик Microsoft. У нас є сертифікати, які дозволяють надати кваліфіковану допомогу з усіх питань налаштування, розгортання, роботи хмарних продуктів для бізнес-сегменту. Щоб отримати цей статус, потрібно відповідати певним вимогам – компанія «Софтліст» легко з цим впоралася. Про високий рівень професіоналізму наших співробітників свідчать задоволені клієнти, котрі завжди раді з нами співпрацювати. Менеджери компанії систематично оновлюють свої знання та навички, щорічно підтверджують кваліфікацію, отримують сертифікати Microsoft.

Потрібна допомога з проектом Microsoft? Зв'яжіться з нами прямо зараз і ми надамо компетентну консультацію та розповімо про переваги нашої подальшої співпраці.

1. PNG

2. PNG