Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Компанія «Софтліст» отримала нагороду від Tempo

Компанія «Софтліст» отримала нагороду від Tempo

Хочемо поділитися з Вами радісною новиною - зовсім недавно ми отримали нагороду від компанії Tempo. В номінації «Fastest growing partners» «Софтліст» посів третє місце в світі. Ми визнані одним з партнерів, що найбільш швидко розвивається. Це означає, що розробник Tempo відзначив високий рівень професіоналізму та відповідну кваліфікацію співробітників нашої компанії.

Ми кілька років займаємося продажем продуктів Tempo для організацій різних форм власності. Фахівці компанії «Софтліст» володіють усіма знаннями особливостей ліцензування програм Tempo, і можуть надати кваліфіковану консультацію.

tempo-logos.png

Ця нагорода, безумовно, заслуга не тільки наша, а й наших клієнтів. Ми вдячні клієнтам за довіру і за позитивні відгуки про нашу роботу. Отримання такого знакового скляного призу стане стимулом для підвищення продажів і для розвитку співпраці з компанією Tempo.

Tempo - компанія з Ісландії, яка за 15 років свого існування перетворилася на одного з найвідоміших розробників екосистеми Atlassian. Ще з 2007 року вони почали створювати рішення для обліку робочого часу для Jira.
Виробникові довіряють і співпрацюють більш ніж, 20 000 клієнтів, компаній різного масштабу і форми власності. На початку свого шляху Tempo займалася виробництвом плагінів для обліку робочого часу. Пізніше їх дітищем стали програми з планування ресурсів і управління бюджетом для Jira. В Tempo трудиться команда чисельністю понад 100 осіб в офісах з центром в Рейк'явіку, Монреалі та Бостоні. У 2019 році компанія Tempo збільшила своє представництво - відкрився офіс в США.

Компанія постійно вдосконалюється і прагне постійно досягати поставлених цілей. Всі фахівці з творчим підходом ставляться до своєї роботи, не бояться новизни та експериментів. Одна з цінностей розробника - надихати й надихатися іншими, тому комунікація налагоджена на вищому рівні.

Tempo розробили єдиний на сьогодні інструмент на платформі Atlassian, який забезпечує планування для кількох ресурсів в рамках одного завдання - Tempo Planner.
Компанія допомагає командам у співпраці, плануванні та розподілі ресурсів, сприяє в управлінні бюджетами, відстеження часу.