Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Як встановити McAfee LiveSafe?

Як встановити McAfee LiveSafe?

як встановити mcafee livesafe?

У цій статті ми розглянемо інструкцію, як встановити McAfee LiveSafe, після покупки ліцензійного ключа. Також, в інструкції є спосіб установки рішення на новий пристрій, або старий пристрій з новою операційною системою. Купуючи ліцензійний ключ, Ви отримуєте можливість захистити всі свої пристрої.

Переглянути мінімальні системні вимоги і список продуктів, на які можна встановити комплексний захист, можна на офіційному сайті McAfee.

Установка на Windows або MacУстановка McAfee LiveSafe
на різні операційні системи в цілому ідентичні, за винятком деяких пунктів, про які потрібно знати. Після оновлення Windows, і автоматичної установки на нього антивіруса, система запропонує зареєструвати продукт, який раніше вже був активований. Під час реєстрації ліцензії, програма-установник запитає, чи згодні Ви надати на обробку свої персональні дані. Після вибору цієї опції і введення електронної адреси, на якому вже попередньо зареєстрований продукт, рішення автоматично активується і буде доступно для використання. Якщо ж на етапі підтвердження своїх даних, просто закрити вікно програми, її можна буде активувати пізніше. В такому разі, потрібно перейти на офіційний сайт McAfee і увійти в свій обліковий запис.

У випадку якщо у Вас є не прострочена роздрібна карта з ліцензійним ключем, її також можна активувати за допомогою облікового запису на офіційному сайті. Якщо обліковий запис ще відсутній, його можна створити. Процес створення займає не більше 2 хвилин.

Важливо! При спробі установки антивіруса на комп'ютер під управлінням macOS, потрібно перевірити чи немає дубліката інсталятора. Для цього необхідно перейти в папку завантаження вашого пристрою Mac, і перевірити, чи немає програми-інсталятора з розширенням .dmg з більш ранньою версією LiveSafe. У разі, якщо в папці "завантаження" вже є кілька установників, варто видалити все, крім самого актуального. У разі якщо Ви не хочете видаляти старі установники, їх можна просто перейменувати, задавши випадкове ім'я файлу. Якщо не провести ці дії, установка може бути порушена або пройти з помилками. Крім цього, навіть при успішній установці рішення, можуть бути помилки з активацією пристроїв, що понесе за собою додаткове перевстановлення, з правильним попереднім видаленням рішення.

 

Для установки McAfee LiveSafe потрібно:

1. Відкрити браузер і перейти на офіційний веб-сайт Mcafee за адресою home.mcafee.com. Робити це потрібно з того комп'ютера, на якому буде активована ліцензія.

2. Далі, в правому верхньому куті екрану, вибрати "Мій обліковий запис" і в випадаючому меню, вибрати пункт "Увійти" .

3. Далі, у правому верхньому куті екрану, вибрати "Мій обліковий запис" і в випадаючому меню вибрати пункт "Увійт" (Remember Me)

як встановити mcafee

4. Якщо у Вас ще немає акаунта, його потрібно створити. На цьому ж екрані, виберіть пункт "Зареєструватися" (Register Now). На сторінці, що з'явилася, необхідно ввести своє ім'я, адресу електронної пошти і придумати пароль. Пароль повинен містити не менше 8 символів, як мінімум одну цифру, як мінімум одну велику літеру і як мінімум одну рядкову букву.

Для того, щоб ввести велику літеру, необхідно під час натискання на букву на клавіатурі, утримувати кнопку Shift.

5. Після успішної реєстрації ви потрапите в свій аккаунт.

6. У разі, якщо Ви вперше активуєте свій ліцензійний ключ, виберіть "Мій обліковий запис" і з випадаючого списку виберіть пункт "Активувати карту продукту". Після цього дотримуйтесь інструкцій на екрані.

mcafee для андроїд

mcafee для MAC

Якщо у Вашому обліковому записі вже є активована ліцензія LiveSafe, з випадаючого списку виберіть рішення McAfee LiveSafe, і натисніть кнопку "Завантажити".

Примітк. Ви можете вибрати будь-який з куплених продуктів і потім завантажити його.

7. Після завантаження, запустіть завантажений файл з розширенням *.exe або *.dmg для macOS.

8. У вікні установника, ознайомтеся з ліцензійною угодою, та повідомленням про конфіденційність, і потім натисніть кнопку "Взяти і встановити". Почнеться автоматичне встановлення McAfee LiveSafe.

mcafee для android

9. На цьому установка на персональний комп'ютер закінчена, після установки, рекомендуємо перезавантажити пристрій.

Тепер ваш пристрій захищено за допомогою передового рішення у сфері кібер-безпеки.


Установка на мобільний пристрійДля установки антивірусу McAfee LiveSafe на свої мобільні пристрої, процес ідентичний процесу установки на комп'ютер, описаний вище, до пункту №4.

1. Перейдіть на сайт home.mcafee.com з пристрою, який вже активовано, і потім увійдіть у свій обліковий запис. Якщо обліковий запис ще не створено, подивіться перші пункти інструкції для активації рішення для комп'ютера, вище на сторінці. Після успішної активації ключа, перейдіть на головну сторінку свого облікового запису. Тут Ви побачите свої активовані рішення McAfee.

2. Для установки на мобільний пристрій, з випадаючого списку виберіть "Мобільний пристрій" і натисніть "Завантажити". Також, можна надіслати посилання на установку на свій пристрій, для більш зручного завантаження додатка. Виберіть країну і введіть номер телефону або псевдонім пристрою (це потрібно для планшета). Посилання може бути надіслана SMS або по електронній пошті.

mcafee для ios

3. Після натискання на кнопку, ви потрапите на новий екран, де потрібно вибрати операційну систему, для пристроїв, які Ви намагаєтеся активувати. Після вибору потрібної операційної системи, натискаємо "Завантажити".

4. Після цього, натисніть завантажити ще раз і прочитайте ліцензійну угоду.

mcafee як встановити

5. Вас відправить на офіційну сторінку програми, AppStore - у випадку з iOS, і PlayМаркет - у випадку з Android.

6. Скачуйте з магазину додатків "McAfee Мобільний захист" на свій пристрій, і запускайте.

mcafee для андроїд

7. Далі потрібно ввести електронну пошту і пароль від свого облікового запису і задати 6-значний пін-код.

8. На цьому процес установки на мобільний пристрій закінчено. Тепер ваш смартфон або планшет захищений.

Рішення LiveSafe також доступне для завантаження в магазині додаток Windows і Amazon.

Перед тим, як встановлювати програму на свій мобільний пристрій, потрібно створити обліковий запис на сайті home.mcafee.com і активувати в ній свій ліцензійний ключ.