Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Як встановити Autodesk AutoCAD: детальна інструкція

Як встановити Autodesk AutoCAD: детальна інструкція

Створення 3D-проектів, макетів, креслень зараз не потребує спеціальної освіти, не обов'язкові і знання стандартів креслення. Програма Autodesk AutoCAD включає все необхідне професійне проектування. На сьогоднішній день мільйонна аудиторія користується флагманським продуктом CAD-системи. ПЗ відрізняється підвищеним рівнем надійності, активно використовується в архітектурному проектуванні, електротехніці, у сфері виробництва машин, пристроїв, в дизайнерській індустрії та інших галузях. AutoCAD входить у лінійку САПР програм, і висуває певні вимоги до пристроїв для успішної установки. Безперебійна та стабільна робота програмного забезпечення можлива лише за його правильного налаштування.

autodesk_autocad.jpg

У статті докладно розповімо, як встановити на Ваш ПК AutoCAD. Нижченаведена інструкція поширюється на встановлення локального варіанта програми, версія з Мережі встановлюється інакше.

Дізнайтеся про системні вимоги до комп'ютера

Першим кроком є ​​перевірка системних вимог. Перед встановленням Autodesk AutoCAD перевірте свій ПК. Перелік системних вимог є на сайті виробника. Важливо звернути увагу на розрядність Вашої ОС та розрядність Автокад (32- або 64-розрядна версія), вимоги до них відрізняються. ПК повинен відповідати всім пунктам. Наприклад, у Вашої системи достатньо оперативної пам'яті, але немає мінімального заявленого місця на дисковому носії, програма або не встановиться, або робота на ній супроводжуватиметься збоями та помилками. 

sys.требованія.PNG

Переконайтеся, що комп'ютер сумісний із програмою AutoCAD

За рекомендаціями виробника, програму необхідно встановлювати на ПК, які сертифіковані розробниками AutoCAD. Це допоможе не допустити збоїв та інших проблем в роботі ПЗ. Для перевірки сертифікації комп'ютера та відеокарти перейдіть за посиланням і у формі зі списком, що випадає, знайдіть перевірене обладнання. 

сертифікований.PNG

Завантажте дистрибутив, введіть ключ та серійний номер

Завантажити дистрибутив AutoCAD Ви можете в особистому кабінеті https://manage.autodesk.com/ Для входу в обліковий запис у рядку Логін вкажіть пошту, на яку оформляли ліцензію, пароль призначається скиданням на e-mail. Також в особистому кабінеті Ви отримаєте ключ продукту та його серійний номер, їх необхідно вказати.

Увійдіть в обліковий запис на правах адміністратора

Встановлення AutoCAD розпочнеться після того, як Ви увійдете в систему, використовуючи свої дані як адміністратора або за допомогою прав адміністратора. Як встановити такі права? Це можна зробити, перейшовши за ланцюжком Панель управління - Облікові записи користувачів - Зміна типу облікового запису. У випадку, коли ПК управляє доменом, права можна отримати у системного адміністратора. І бажано відключити тимчасово контроль акаунтів (UAC). Для цього натисніть Панель управління - Облікові записи користувачів - Змінити параметри контролю облікових записів і опустіть регулювальний фіксатор вниз до значення «Ніколи не повідомляти». Коли інсталяція завершиться, контроль облікових записів потрібно знову активувати. 

izmeneniye_parametrov.PNG

Як призначити користувачів програмам

Для початку увійдіть до особистого кабінету, там є всі придбані ліцензії. Перейдіть до розділу Керування користувачами- За користувачами. Призначити нового користувача можна, натиснувши кнопку у верхній частині вікна Запросити користувачів. Після цього призначені люди отримають листи із запрошенням від адміністратора створити обліковий запис Autodesk. Після того, як вони створили обліковий запис Вам необхідно призначити на них ліцензії. Для цього в розділі Керування користувачами натисніть За програмами, обираєте потрібну ліцензію і призначаєте користувача відповідно до підказок. Тепер співробітники можуть розпочинати роботу. 

naznachenie_polzovateley.png

Де завантажувати програми та оновлення

Пошук та завантаження програм доступні через особистий кабінет Autodesk Account або Education Community. Там Ви знаходите програму для завантаження, після цього вибираєте потрібні елементи - мову, платформа, версію, та завантажуєте.

Встановіть всі оновлення для операційної системи

Перевірте, чи всі оновлення операційної системи встановлено. Якщо ні, це обов'язково треба зробити, особливо оновити ті, які потрапили до категорії «Критичні». Після завершення оновлень зробіть перезавантаження ПК.

Очистіть тимчасові файли та вимкніть антивірус

Видаліть всі тимчасові файли з папки TEMP. Щоб отримати доступ до папки, перейдіть до Провідника Windows і вкажіть в адресному рядку %TEMP%, видаліть весь вміст. Також перед встановленням деактивуйте антивірусну систему на Вашому ПК та закрийте всі запущені програми. 

ochistka_vremennyh_failov.jpg

Як встановити AutoCAD

Щоб інсталювати на ПК, запустіть файл Setup.exe. Далі розпочнеться безпосередньо процес встановлення. Після цього приймаєте ліцензійну угоду та натискаєте Install. 

install.PNG


Встановлення програми займає певний час. 

закінчити.PNG


Важливо, щоб напроти всіх елементів були зелені галочки. Інакше програма може працювати або з помилками, або взагалі не працюватиме.


Активація програмного забезпечення Autodesk

Якщо у вас є Singl-user ліцензія, програмне забезпечення активується автоматично. Вам не потрібно вводити серійний номер або реєстраційний код для використання програмного забезпечення.

Щоб дізнатися яка ліцензія, просто подивіться в обліковному записі Autodesk у розділі інформації про продукт знайдіть

Активація

1. PNG

  1. Якщо ви щойно встановили програму:

  2. Запустіть програмне забезпечення.

  3. На екрані Let's Get Started натисніть Single-user (версії 2019 і пізніші) або Sign-In (версії 2018 і раніше).

  4. Коли з'явиться запит, увійдіть до системи, щоб підтвердити доступ, використовуючи свої облікові дані Autodesk (тобто ваш ідентифікатор Autodesk/адреса електронної пошти та пароль, пов'язаний з обліковим записом).

Версія 2019 та новіша

2. PNG

Версія 2018 і старша

3. PNG

Висновок

Використовуйте цю інструкцію під час встановлення Автокад, ми сподіваємося, що вона Вам знадобиться. У разі виникнення додаткових питань або помилок під час інсталяції програми звертайтеся до технічної підтримки Autodesk.