Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Як отримати JetBrains безкоштовно?

Як отримати JetBrains безкоштовно?

Навчання – світло! Подумали виробники програмного забезпечення для розробників JetBrains, і дали користувачам безкоштовні ліцензії!

У компанії JetBrains, крім студентської ліцензії, є ряд інших безкоштовних ліцензій, а також хороших знижок для тих, хто хоче навчатися у сфері ІТ або проходити курси. У цій статті мова піде саме про це. Як отримати JetBrains безкоштовно?

Почнемо з ліцензії для студентів. Виробник дає безкоштовні ліцензії для студентів і викладачів вузів і шкіл. Ліцензія дійсна для інструментів .net і всіх наявних у виробника IDE. Отримати студентську ліцензію просто. Для цього потрібно зареєструвати аккаунт на офіційному сайті виробника, підтвердити свій студентський статус за допомогою ISIC, або зареєструватися за допомогою своєї особистої електронної пошти домен edu.

*ISIC – міжнародна студентська ідентифікаційна картка.

Студентська ліцензія дається на 1 рік і надається студентам, а також викладачам. Через рік треба буде знову подати заявку і отримати нову ліцензію.


Ліцензії для навчання. Це поширюється на програмне забезпечення, яке буде встановлене на комп'ютери в аудиторіях, навчальних закладах. Ця ліцензія також повністю безкоштовна. Ця ліцензія може бути встановлена на комп'ютери в університетах, коледжах, школах і некомерційних навчальних організаціях.

Ліцензії видаються у вигляді безкоштовних підписок, які дають доступ до JetBrains Toolbox та інструменти YouTrackи Upsource.

Ліцензія для проектів з вихідним кодом. Ліцензія не надається комерційним проектам, які створюють продукти з відкритим кодом, за умови, якщо вони відповідають вимогам програми підтримки. Ознайомитися з детальними правилами отримання такої ліцензії можна на сайті виробника.

Ліцензії для навчальних курсів і буткемпів. Комерційні, навчальні програмування, курси і буткемпи, можуть запитати знижку в 100%, для своїх студентів, які можуть використовувати один продукт від JetBrains, протягом всього курсу (до 6 місяців).


Ліцензії для програми пошуку розробників. Активні учасники різноманітних конкурсів з програмування, також можуть отримати безкоштовну ліцензію Компанія активно займається підтримкою талановитих початківців розробників. Доступна вся лінійка продуктів JetBrains, учасники таких програм як JavaChampions, GoogleDeveloperExperts, після перевірки їх профілю.

Ліцензії для організаторів активних груп. Всі учасники активних груп і спільнот пов'язаних з JetBrains, мають право отримати безкоштовну ліцензію. Компанія надає ліцензії в подарунок, для проведення розіграшів серед учасників груп.

Також серед іншого, JetBrains надає знижки в 50% на підписки для таких груп користувачів:

  • Для акредитованих університетів і освітніх організацій.
  • Для стартапів
  • Для колишніх володарів навчальних ліцензій. Знижка 25% на наступне придбання
  • Для некомерційних організацій до 50%
Якщо Вам цікаве питання придбання продуктів JetBrains, це можна зробити в нашому інтернет-магазині softlist.com.ua. У нас можна придбати ліцензійні продукти JetBrains за приємними цінами. Якщо у Вас є питання щодо ліцензування або придбання продукту, телефонуйте за телефонами (067) 460-43-39;(050) 433-68-20;(063) 036-09-89 або пишіть електронний лист на sales@softlist.com.ua. Ми обов'язково відповімо.