Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
JIRA Core - головний помічник у роботі вашої команди

JIRA Core - головний помічник у роботі вашої команди

JIRA Core може допомогти будь-якій бізнес-команді управляти будь-яким проектом. У цій статті ми візьмемо як приклад такі проекти, як навчання нового персоналу, запуск маркетингових кампаній, відстеження змін в законодавстві, з'єднані в єдиний робочий потік. І поки робочий потік дозволяє бізнес-командам «залишатися в ключі» і виконати поставлене завдання якомога швидше, все одно залишається потреба у свіжій інформації, необхідної для прийняття рішень і продумування наступних кроків. Ви запитаєте: «Про який вид інформації ви говорите?», «Коли і як її потрібно надати?». Ми впевнені в тому, що саме ці думки з'явилися у вас в голові в першу чергу.

В JIRA Core додаткова інформація може бути вилучена за допомогою настройки матеріалів, полів і екранів, для ідеального задоволення потреб вашої команди. Цей продукт, цільовою аудиторією якого є все: від великих адміністраторів до простих виконавців, пропонує краще рішення для того, щоб допомогти кожному члену вашої команди налаштувати JIRA Core унікальним чином, адаптованим до його стилю роботи.

Для початку, давайте розглянемо кілька концепцій JIRA Core:

  • види матеріалів - це різні завдання, які необхідно виконати вашій команді.
  • поля - фрагменти інформації, необхідні для виконання завдання.
  • поведінка поля - це характеристики полів, які можуть бути запитаними, опціональними, прихованими або відображеними.
  • екрани - це вікна, які можуть спливати, коли ви створюєте нову задачу або змінюєте статус існуючої. Вони відображають всю інформацію, наприклад, поля, які ви виділили.
Робота з матеріалами

У нашій компанії ми створюємо різні види блогів: анонсування продуктів, вебінари, відгуки покупців, корисні поради і так далі. Замість того щоб використовувати стандартні блоги для всіх маркетингових матеріалів, ви можете створити новий шаблон, який дозволить краще висвітлити обрану вами тему. Таким чином, коли користувач створює блог в JIRA Core, він може вибрати у випадаючому меню особливий тип поста в блозі, який він збирається створити.

jiira_core_issue_types_01.gif

Завдяки тому, що в програмі є різні варіанти матеріалів для кожного блогу, існує рівень узгодженості даних, що потрапляють в JIRA Core. Це спонукає команди розділяти і оцінювати контент блогів, щоб переконатися в тому, що правильне поєднання тим дозволить надовго зацікавити читача.

Додавання полів, що настроюються

Наступна річ, про яку варто задуматися - це інформація, необхідна для прийняття рішень і успішного просування завдання. Хоча в JIRA Core присутні стандартні поля, такі як пріоритет і статус, ви можете додати власні поля, що настроюються, які краще відповідають поставленому завданню. Головні адміністратори можуть вибрати з безлічі типів полів, що настроюються, таких як чекбокси, «радіо-кнопки», текстові поля, і навіть більше, щоб відповідати розглянутому полю.

jiira_core_creating_custom_fields.gif

Наявність всієї цієї інформації, зібраної воєдино, полегшує роботу людини, що створює блог, за допомогою всієї інформації розташованої в одному місці.

Але це ще не все. Існує ще безліч дій, які ви можете зробити над полями. Поведінка поля визначає те, чи має воно бути обов'язковим, опціональним, прихованим або відображуваним. У наведеному вище прикладі, поле «Цільова аудиторія» може бути доречно, якщо ви хочете привернути загальну увагу. Вибирайте настройки, які підходять саме вашій команді. До того ж, ви можете вибрати, де ці поля будуть відображатися, наприклад, на яких саме екранах.

Налаштуйте Екрани

Екрани відображаються, коли ви натискаєте кнопку «Створити» або (якщо забажаєте) коли ви змінюєте статус проекту. Відображені поля зазвичай стандартні, але ви можете налаштувати ці екрани, щоб відображалися лише поля, необхідні для виконання конкретного завдання.

jiira_core_configuring_screens.png

Наприклад, давайте виберемо настроюється шаблон матеріалу «Корреспондент: Точка зору відгуки покупців». Створюючи завдання в JIRA Core, ми хочемо, щоб ви були впевнені в тому, що всі поля, згадані вище, увійшли до її складу. Ми також хочемо бути впевненими в тому, що поле «Покупець» було обов'язковим, щоб команда знала, про що піде мова в блозі. Але врахуйте, що інші типи блогів можуть не вимагати даної інформації, так що ви можете виключити її з їх відповідних екранів створення. Можливості JIRA Core дозволяють користувачам бізнес-командам визначати і вибирати, які поля будуть використовуватися вибрані екрані.

Налаштуйте свої JIRA Core проекти

В одному бізнес-проект ви можете налаштовувати робочий процес, мати різні види матеріалів, і додавати настроювані поля до різних екранів - все для відповідності стилю роботи вашої бізнес-команди. Придбати JIRA Core для своєї команди, замовити впровадження і підтримку, Ви можете в нашому інтернет магазині.

Запускайте JIRA Core від всесвітньо відомого виробника Atlassian і починайте планувати, відстежувати, і стежити за звітністю будь-якого бізнес-проекту.