Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Документи Microsoft, як конструктор Lego

Документи Microsoft, як конструктор Lego

microsoft fluid

Компанія Microsoft оголосила про те, що незабаром впровадить свою нову розробку – блокові документи Fluid. Ці документи передбачають використання їх, замість роботи з різним вмістом у звичних Excel і Word. Такі блоки можуть містити різний контент, і використовуватися онлайн, в будь-якому документі, не залежно від його типу. Суть таких блоків в тому, що вони не прив'язані до конкретного типу, але можуть містити контент, який зазвичай використовується в інших рішеннях: таблиці, опитування, текстові блоки. Крім цього, блоки Fluid, будуть існувати в окремій інфраструктурі, а з ними можна буде зручно працювати в команді.

Компанія надала своїй розробці, назва – Fluid. Дані компоненти можливо редагувати в реальному часі, працюючи спільно в команді, і незалежно від додатка. Суть такої новинки, полягає в тому, що, наприклад, для створення таблиці, не потрібно перемикатися між кількома додатками. Дані всередині блоків будуть динамічно оновлюватися скрізь, де вони вмонтовані. Підсумковий блок, буде зберігатися в хмарі та в окремому списку Fluid. Також, він буде доступний з будь-якої програми в будь-який час. Таким чином, компанія плавно намагається відійти від парадигми використання спеціального додатка для певного виду контенту.

новые блоки microsoft fluid

Завдяки використанню хмарних технологій, вдалося добитися високої швидкості роботи, і оновлення компонентів. Так, наприклад, користувачі зможуть одночасно працювати над великою таблицею, вставленої в електронний лист, відразу з поштового клієнта. Або, наприклад, у команди існує загальний простір з набором компонентів, де вони можуть спільно працювати, при цьому одночасно, кожен користувач отримає актуальну інформацію, де його вже особистому просторі прикріплений даний блок.

Також, Microsoft, надав всім доступ до вихідного коду Fluid Framework. За словами представників компанії, такий крок дозволити командам швидше адаптуватися до нового інструменту, а у розробників, з'явиться можливість вбудовувати Fluid блоки в свої додатки.

Fluid framework

Найближчим часом, частина користувачів, вже зможе випробувати в роботі Fluid систему. Масштабне впровадження новинки, заплановано до кінця цього року, і користувачі з підписками рівня Education і Enterprise, в числі перших отримають доступ до даних блоків. У списку нових динамічних блоків можна знайти інтерактивні таблиці, динамічні документи, списки завдань в Outlook, повістки дня, нотатки та ін. Планується поступове впровадження і налагодження технологій та інші продукти, які об'єднані в Office 365, наприклад Teams, OneNote, настільний Outlook. Підсумковою метою є об'єднання всіх додатків Office 365 за допомогою Fluid.