Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
AutoCad 2022 - огляд нової версії САПР від AutoDesk

AutoCad 2022 - огляд нової версії САПР від AutoDesk

Довгоочікувана версія  AutoCad 2022  від розробника AutoDesk нарешті з'явилася в мережі. Щороку, вже на протязі багатьох років продукт постійно удосконалюється і допрацьовується, доповнюючи новим функціоналом і можливостями. Ніхто і не міг уявити собі, що програмне забезпечення, перша версія якого з'явилася ще в далекому 1982 році, втримається на своїх позиціях так довго. 40 років на ринку компанія Autodesk продовжує забезпечувати своїх клієнтів новими і сучасними інструментами для проектування. Сьогодні це не просто  ПО для проектування , це цілле середовище додатків і інструментів, які розширюють робочі можливості будь-якої компанії.

AutoCAD-2022-Trace-edited-scaled.png

Сьогодні ми розглянемо все про  AutoCad: про спеціальні набори в інструментарії, про додатки для десктопних і портативних пристроїв. І звичайно ж ознайомитися з оновленим функціоналом програми.

Вузькоспеціалізований інструментарій

Підписка AutoCad 2022 дозволяє отримати цілих 7 розширень в галузевих пакетах. Це покращує швидкість роботи, і підвищує ефективність самих співробітників. Статистика показала, що  продуктивність  при використанні цього інструментарію  збільшується на  50-65% в середньому .

Що входить в AutoCad 2022

  • Робота з растрами і редагування вже сканованих креслення за допомогою Raster Design. Це набір функцій, що дозволяє перетворити будь-яке скановане креслення в проект DWG.
  • Якщо часто доводиться працювати з тривимірними картами, то за допомогою розширення Map 3D ви зможете конвертувати будь-яку інформацію з САПР і ГІС.
  • Пакет розширень під назвою Plant відкриває нові можливості для роботи з кресленнями промислової інфраструктури і окремих об'єктів. Отримуйте ізометричні креслення трубопроводів, редагуйте вже існуючі схеми. Зробити все це тепер ще простіше.
  • Пакет MEP є справжнім скарбом для інженерів. І справа не тільки в спеціалізованих функціях. Понад 10,5 тисяч різних об'єктів, за допомогою яких можна спроектувати сантехнічну, вентиляційну, повітряну або опалювальну систему будь-якої складності.
  • За пакунком Electrical можна здогадатися, що він дозволяє проектувати електротехнічні системи в режимі реального часу. Звітність по роботі проекту вже автоматизована, понад 65 тисяч символів, все допущені помилки можуть бути перевірені ще до реалізації.
  • Для проектувальників і архітекторів підійде розширення Architecture. 8500 стилів і об'єктів, а також окремий функціонал для фахівців настільки вузького профілю.
  • Якщо ви займаєтеся проектуванням в машинобудівній галузі, використовуйте розширення Mechanical. 750 тисяч символів, виробничих вузлів і об'єктів. Величезна кількість додаткових функцій, і все це з можливістю розробки деталей по вихідним проектними даними.

Адаптивність і мобільність 

Стандартна підписка на AutoCAD і видання LT дозволяють працювати з кресленнями на пристроях під управлінням найпопулярніших операційних систем (Android, iOS,  Windows  і MacOS). Залишайте коментарі, створюйте нові проекти і все це доступно в будь-якому місці, де б ви не знаходилися. Достатньо лише смартфона, планшета або ноутбука. Механізм інтеграції з  Google Workspace  спрощує зберігання всіх даних і файлів проектів.

У мобільному додатку ви можете здійснювати всі ті операції, що і в десктопном варіанті. Доступ до основного функціоналу зберігається. Крім того, для смартфонів доступні окремі функції, яких немає на деськтопній платформі. Наприклад, креслення на сенсорному екрані.

WEB-додаток Автокада дозволяє не прив'язуватися до конкретної робочої машині, і отримувати доступ до своїх кресленнях з будь-якого комп'ютера. Додаток можна розгорнути в звичайному браузері, для роботи з ним не доведеться встановлювати додаткову клієнтську програму.

Що нового в AutoCad 2022

У  Автокад 2022  стало ще більше можливостей і доповнень для комфортної роботи з кресленнями. Частина проектних завдань тепер може бути автоматизована. А нові алгоритми і вибудувана сценарна логіка дозволяють знизити ризик виникнення помилок, як наслідок людського фактора. Більш того, спільна робота тепер стала ще простіше, а перевіряти і погоджувати креслення тепер набагато простіше і зручніше. Навряд чи знайдеться конкурентне ПО з таким доброзичливим інтерфейсом.

Конфігурується інсталяція AutoCAD 2022 дозволяє змінювати певні параметри навіть на ходу. Більш того, ви можете працювати в програмі навіть в процесі інсталяції. Головний екран був перероблений повністю, він напевно багатьом сподобається.

Система спліваючих вікон дозволяє "розділяти" робочий процес. Можна працювати над двома кресленнями відразу, навіть якщо у вас немає 2 моніторів. Відкривати кілька версій програми одночасно не доведеться. Крім того, в новій версії  AutoCAD з'явилася функція  Pushto Autodesk Docs . Вона дозволяє публікувати файли з САПР відразу в PDF-форматі.

Функція count  знизити кількість фактичних помилок в розрахунках. Працюйте з динамічними таблицями, і звіряйте кількість деталей буквально на ходу, щоб не помилятися в обліковій документації.

За допомогою  інструменту share  ви зможете вчасно передати свої креслення відповідального співробітника на перевірку або на друк. Функція розмежовує права доступу. Іншими словами, одним співробітникам можна дозволити лише перегляд креслення. А інші зможуть його не тільки переглядати, але і редагувати.

За допомогою функції trace можна додавати коментарі до роботи, не змінюючи сам файл креслення. Перегляд тепер теж став безпечним, ніяких пошкоджень креслення при перегляді виникнути не може.

І це лише частина нових можливостей оновленої версії AutoCAD. Зручність, практичність і розширений функціонал, всього цього ми дуже довго чекали.

Якщо у вас виникли питання, щодо нової версії AutoCAD, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами: (067) 460-43-39; (050) 433-68-20; (063) 036-09-89. Надішліть листа на електронну адресу:  sales@softlist.com.ua , або задайте питання в чаті інтернет-магазину.