Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Adguard - безпечний інтернет для всієї родини

Adguard - безпечний інтернет для всієї родини

Програмне забезпечення AdGuard покликане забезпечити комфортне і приємне проведення часу в мережі Інтернет. Воно не тільки ефективно блокує небажану рекламу та спам, але і надає зручно настроюється функціонал, що дозволяє значно економити трафік, прискорює завантаження веб-сторінок і забезпечує надійний захист від небезпечного контенту. Встановивши AdGuard, ви можете забути про всюдисущих спливаючих вікнах миготіняня банерах. Продукт допомагає уникнути наслідків перебування на фішингових сайтах і захищає дітей від інформації з віковими обмеженнями. Розберемося з усім по порядку.

Основний функціонал програми

Її головне завдання – блокування набридливої реклами на відвідуваних веб-сайтах. Використовуваний браузер не має значення – AdGuard може відмінно працювати з будь-яким з них. Навіть якщо ваш засіб для перегляду інтернет-сторінок відсутній в списку підтримуваних, що буває вкрай рідко, його можна легко додати за допомогою відповідного пункту меню.

У програмі присутній готовий набір фільтрів, але користувачу доступна можливість самостійно додавати певні об'єкти в списки заборонених, так і вносити їх до виключення на конкретних сторінках. AdGuard забороняє виникнення pop-up і pop-under, а також рекламних роликів під час перегляду відео.

Особливість рішення – фільтрація реклами ще до того, як браузер завантажив сторінку. Це дозволяє:

  • Підвищити комфортність веб-серфінгу за рахунок збільшення швидкості завантаження сторінок.
  • В рази знизити обсяг завантажуваних даних. Це особливо актуально для користувачів мобільних тарифів з лімітом трафіку або помегабайтною оплатою.
Захист від фішингу

Phishing – технологія, що використовується злочинцями для крадіжки реквізитів банківських карток, паролів доступу та іншої особистої інформації. Для цього найчастіше створюються підроблені сторінки, повністю відповідні сторінках популярних сервісів – інтернет-банкінгу, магазинів, соціальних мереж та іншого. Даний вид шахрайства дуже небезпечний. В AdGuard присутній спеціальний модуль «Антифішинг», що забезпечує надійний захист користувачів від нього.

При заході на підроблений і помічений у поширенні зловмисного програмного забезпечення сайт, користувач відразу бачить відповідне попередження. Бази модуля щодня оновлюються автоматично, підтримуючи рівень захисту в актуальному стані.

Захист від стеження

Виконуючи різні дії в мережі Інтернет, ви неодмінно залишаєте сліди. Сервери і встановлені на сайтах скрипти збирають про вас різну інформацію, будь то:

  • поточне місце розташування і IP-адреса,
  • версія операційної системи і браузера,
  • встановлене на вашому комп'ютері екранне дозвіл,
  • інші супутні відомості.
Будь-який сайт може встановити у вашому браузері фрагмент даних, званий файлами cookie. Вони можуть збирати статистику аж до вводяться запитів в пошукових системах і відвідуваних веб-сайтах, зберігати різні настройки і дані, які будуть використовувати потім при повторному відвідуванні. Забезпечити захист особистої інформації допоможе модуль Антитрекинг. Він відстежує і запобігає будь-які спроби порушення вашої конфіденційності, дозволяючи відчувати себе в цілковитій безпеці.

Запобігання доступу дітей до небажаного контенту

В інтернеті присутня величезна кількість інформації, що становить велику загрозу для психіки неповнолітніх користувачів. Сюди входять сайти з еротичним і порнографічним контентом, нецензурною лексикою, пропагандою наркотиків, усілякі казино – цей список далеко не повний, від чого дітей необхідно обов'язково захищати. Вбудований в AdGuard модуль Батьківського контролю допоможе вам у цьому. Просто запустіть його і встановіть необхідний рівень чутливості фільтрації. Тепер можна не турбуватися, що дитина випадково опиниться на сайті з неприйнятним контентом. Якщо хочете, налаштуйте також фільтрацію видачі в пошукових системах. А щоб встановлені параметри ніхто не зміг самостійно змінити, задайте пароль. Після всіх зроблених дій ваша сім'я опиниться під ефективним і надійним захистом.