Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
6 способів для покращення інтеграції задач Jira зі сторінками у Confluence

6 способів для покращення інтеграції задач Jira зі сторінками у Confluence

76% користувачів Jira Software заявили, що після додавання Confluence вони швидше відправляли проекти. Розробники переважно користуються Jira, де вони відстежують свою роботу. А решта бізнесу більшою мірою працюють у Confluence. Це майданчик для колективної роботи з документацією, маркетинговими планами, звітами про продажі та ін. Для ефективної роботи програмного забезпечення важливо об'єднувати технічних фахівців з іншими командами організації. 

atlassian-tools-featured.png

Об'єднання Jira Software і Confluence є не менш актуальним і важливим, тому всі проекти розподіляються між командами, що прискорює робочий процес. Jira – потужне рішення для управління проектами на всіх стадіях, яке потребує постійного планування та обговорення. Confluence – система для реалізації таких обговорень, а разом із Jira – персонал зможе покращити свою роботу і зробити її прозорою. Пропонуємо до Вашої уваги шість інструментів для інтеграції програм Jira та Confluence.

  1. Автоматичні посилання. При появі завдань Jira на сторінках Confluence програма створює посилання на цю сторінку в автоматичному режимі. Безпосередньо із системи Jira зможете отримати доступ до статей із бази знань, описів задач.
  2. Створення спеціальних посилань. Між задачами та пов'язаними сторінками у будь-який час можна створювати посилання за допомогою діалогового вікна «Link» у Jira. Це може бути посилання на статтю в Базі знань, власні історії, вимоги для запиту нової функції.
  3. adf4c7ba-36e6-4367-b3ac-a6edbfb1e2fb.png

  4. Копіювання та вставка (Copy+Past) задач з перетворенням на смарт-посилання. Автоконвертація (AKA magic) дозволяє створювати звіти за допомогою принципу Copy+Past. Для цього необхідно вставити посилання із Jira у програму Confluence, і вона перетвориться на смарт-посилання. Ви можете відобразити це як URL-адресу у вигляді посилання або картки, яка надає метадані задачі. Є ряд інших посилань, які ви можете вставити в Confluence, потім вони будуть перетворені завдяки автоконвертації (наприклад посилання YouTube будуть перетворені в смарт-посилання, щоб ви могли вбудувати їх на сторінку).
  5. 80bd38ad-98f4-43f6-99ce-f8b353be6ff2.png

  6. Створення нових задач з Confluence. Регулярне копіювання та вставка, нескінченні переміщення між двома платформами займають багато часу. У цій ситуації оптимальним рішенням буде створення нового завдання безпосередньо з Confluence. Під час редагування введіть / jira та виберіть "Створити нове завдання".
  7. Відображення звітів Jira з діаграмами. Макрос Jira Reports корисний, адже він дозволяє розробникам легко створювати спеціальні звіти Confluence з детальним описом останніх випусків, що відстежуються в Jira. Звіти забезпечують прозорість, надаючи моментально потрібний результат інформації, що запитується. Для початку використовуйте модель звіту Jira, а потім слід вибрати проект - подальші дії програма здійснить в автоматичному режимі. У звіті відображаються діаграми у вигляді кола на базі ваших полів Jira (наприклад, пріоритет або тип завдання). Отримайте конкретнішу інформацію для своєї команди, налаштувавши звіт.
  8. fcba8e41-2abc-40a9-922c-9db74e84eb8c.png

  9. Розміщення ярлика Jira у системі Confluence або навпаки. Об'єднайте свою сторінку Confluence та задачі Jira за допомогою ярликів. У Confluence необхідно натиснути «Додати ярлик» та вставити посилання на проект Jira.

Ви також можете зв'язати сторінки Confluence та проекти Jira, натиснувши «Додати елемент»-«Ярлик» у проекті Jira. Вставте свою адресу URL у Confluence.

Інтеграція Confluence із Jira – прискорення робочого процесу

Confluence зберігає всю достовірну інформацію щодо Вашого програмного забезпечення. Таким чином, відбувається об'єднання команд та підвищення ефективності роботи.

Включення завдань Jira до документації означає зосередженість потрібних даних у одному робочому середовищі. Зацікавленим учасникам команди завжди відкритий доступ до необхідної інформації, робоча комунікація відбувається чітко та злагоджено. Confluence та Jira у інтеграції суттєво прискорюють усі процеси.