Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
5 дивовижних фактів та можливостей AnyDesk, про які Ви не знали

5 дивовижних фактів та можливостей AnyDesk, про які Ви не знали

2021 був досить насичений для компанії AnyDesk. Важливе досягнення розробника – 200 млн. додаткових завантажень. Напередодні новорічних та різдвяних свят хочемо Вас ознайомити з цікавими фактами та неймовірними можливостями програмного забезпечення AnyDesk.

1494523725_anydesk-screenshot1.jpg

Зі статті дізнаєтеся про унікальні можливості, цікаві варіації використання програми, які урізноманітнять Ваш досвід як користувача.

Переглядайте свої фото з подорожі на великому екрані.

Більшість користувачів знайомі лише зі стандартними можливостями віддаленого доступу, а саме з адмініструванням двох ПК. Ця методика не залежить від платформи та передбачає зв'язок з іншими типами пристроїв. Наприклад, Ви можете підключитися з Apple TV до свого ноутбука. Адже, погодьтеся, збережені на ПК фото з Вашої відпустки набагато зручніше всією сім'єю переглядати на широкоформатному екрані телевізора. І зовсім не обов'язково вдивлятися в маленький монітор ноутбука, щоб розглянути важливі, цікаві деталі.

Завантажуйте комп'ютерні ігри у віддаленому режимі.

Досвідчені геймери, напевно, пам'ятають часи, коли комп'ютерну гру потрібно було встановлювати з дискети чи компакт-диска на жорсткий носій. Ера цифрових технологій не стоїть на місці - на сьогоднішній день для завантаження ігор з легальних платформ вже не знадобиться CD-ROM. Більше того, це Ви зможете зробити, використовуючи програму AnyDesk із будь-якої точки світу. Якось співробітник компанії пропустив випуск улюбленої гри. Того дня він перебував із друзями у ресторані і не мав доступу до свого ПК. Але розчаровуватися він не поспішав, адже на його смартфоні та комп'ютері була встановлена програма AnyDesk. Через мобільний телефон він отримав доступ до домашнього комп'ютера для завантаження гри. Процес скачування зайняв близько двох годин, коли колега повернувся додому, завантаження вже завершилося, гру можна було встановлювати.

Активуйте самостійно опцію автоматичного вимкнення для підвищення безпеки.

Всі ми розуміємо, що безпека є особливо актуальною при використанні ПЗ для віддаленого робочого столу. Користувачі AnyDesk знають, що виробник використовує технологію безпеки військового класу. Тому продукт вважається одним із найбезпечніших рішень для віддаленого робочого столу на ринку. А чи знали Ви, що програма AnyDesk має додаткові налаштування безпеки, активувати їх може кожен користувач самостійно. У налаштуваннях безпеки є можливість автоматичного вимкнення. Зокрема, Ви можете встановити обмеження часу для автоматичного вимкнення сеансу, якщо користувач-ініціатор та віддалений пристрій вимкнені. Це зручна опція, адже коли Ви відійдете від пристрою, сеанс, що працює у фоновому режимі, може бути доступний іншим людям з Вашого оточення.

«Мрія не стає реальністю завдяки магії ... вона вимагає зусиль, рішучості та роботи».

Компанію AnyDesk заснували у 2014 році Філіп Вайзер, Олаф Лібе та Андреас Малер. Ці троє людей, закохані у свою справу, мріяли створити продуктивну компанію зі світовим ім'ям. І це їм вдалося. Може, у когось виникне питання, чи легко побудувати успішний бізнес. Безумовно, будь-який проект на початку свого розвитку стикається з труднощами та перешкодами. Як сказав Колін Пауелл, «мрія не стає реальністю за допомогою магії. Це вимагає зусиль, рішучості та важкої роботи». Три засновники у перші два роки щомісяця платили собі зарплату у розмірі лише 1000 євро. Вони не зраджували своїй філософії, баченню, незважаючи ні на що реалізовували свої ідеї, і, як результат, створили успішний продукт, якому довіряють клієнти та партнери.

Розвивайтеся разом із AnyDesk.

Виробник AnyDesk - одна з 50 компаній Німеччини, що найбільш швидко розвиваються. У зв'язку з розширенням розробнику потрібен новий персонал, зараз у різних відділах відкрито понад 70 вакансій. До кінця 2020 року в AnyDesk працювали 97 співробітників, станом на кінець 2021 року штат збільшився до 175 осіб. Кадровий приріст зумовлений збільшенням ефективності компанії цього року – наприкінці минулого року було 300 млн завантажень програм, до кінця 2021 – 500 млн завантажень. На сьогоднішній день мультикультурна команда включає співробітників 35 національностей, які розмовляють 25 мовами. AnyDesk є інноваційним бізнесом з нестандартним підходом, якому потрібні перспективні креативні фахівці.

Програмне забезпечення для керування віддаленим робочим столом AnyDesk Ви можете придбати у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Телефонуйте нам за номерами телефону (067) 460-43-39, (050) 433-68-20, (063) 036-09-89, або пишіть на електронну пошту sales@softlist.com.ua, наші менеджери допоможуть у виборі продукту, який Вас цікавить.