Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
1Рassword: огляд менеджера паролів

1Рassword: огляд менеджера паролів

1пароль.jpg

Як ви вже знаєте, згідно з ключовим правилом безпеки забороняється використовувати однаковий пароль кілька разів. Інакше є ризик порушення конфіденційності користувача. Пароль повинен обов'язково бути не лише унікальним, а й довгим, надійним, з наявністю різних символів та регістрів літер.
І в результаті для кожного облікового запису потрібен цілий перелік паролів. Якщо таких паролів сотні, їх складно пам'ятати завжди. Є хороша новина – є надійні менеджери паролів, які дозволять уникнути непорозумінь.
Однією з таких програм є 1Password. Цей менеджер паролів користується популярністю у 2022 році. З його допомогою Ви можете безпечно зберігати свої паролі, не сумніватися в надійності. Ми підготували для Вас оглядовий матеріал одного з найпопулярніших менеджерів паролів.

1Рassword – програмне забезпечення для сім'ї та бізнесу, яке дозволить створювати, зберігати та керувати паролями з підвищеним рівнем безпеки.

Багатофункціональне рішення для всієї родини

1Рassword має простий інтерфейс, зрозумілий навіть для новачка. Завдяки модулю Watchtower зчитується dark web, менеджер паролів перевіряється на рівень захищеності, створюються надійні паролі. За допомогою модуля 2FA відбувається синхронізація з програмами разових паролів, ключами безпеки YubiKey, Fido, з відбитками пальців, сканером обличчя, сітківки. Активація опції мандрівника дозволить приховати секретні паролі від настирливих працівників прикордонної чи митної служби. За бажанням можете налаштувати синхронізацію ПК зі смартфонами Android або iOS через бездротову мережу.
Розробник пропонує надійний тарифний план "Сімейний". Він передбачає додавання 5 користувачів, інших учасників можна запрошувати за невелику додаткову плату.
При спробах зламування облікових записів вам прийде повідомлення, після чого зможете оновити пароль. Програма дозволяє завжди зберігати у безпеці особисті документи (паспорт, страховка).

1Рassword убезпечить співробітників компанії

Тарифний пакет 1Рassword Business передбачає контроль та захист корпоративної конфіденційної інформації. Дані захищені шифруванням – безпека зберігається і під час передачі, і під час зберігання інформації. Програма захищає акаунти від злому завдяки автентифікованому шифруванню. 1Рassword Business відповідає стандартам SOC2. Сумісність із плагінами Okta, Azure AD, OneLogin, Slack спростить впровадження та розгортання SCIM, співробітники підприємства зможуть користуватися звичними програмами.
Доступ до 1Рassword можна встановити одному користувачеві, групі або всім працівникам. Докладні звіти, що налаштовуються, дозволяють виявляти можливі загрози до виникнення проблем. Програма убезпечить співробітників із незахищеними центрами доступу до важливої ​​інформації.

Переваги та недоліки менеджера паролів 1Password

Плюси

Легко встановлюється, простий у використанні

1Password – найкраща програма для зберігання паролів з простим інтерфейсом користувача. Процес налаштування займає кілька хвилин, з цим впорається навіть новачок.

Багатоплатформеність

Програма працює на різних пристроях з ОС Windows, Mac, Android, Linux, iOS.

Безпечне шифрування за стандартом AES

У програмі використовується надійна методика шифрування із симетричним ключем AES у 256 біт. Така система захисту застосовується у державних організаціях та банках.

Багатоступінчатий захист

Усі дані – надійно захищені, а для хакерів це проблема. Вхід у систему здійснюється швидко, процес генерування та збереження паролів відбувається легко.

Керувати паролями просто

Програма не тільки запам'ятовує паролі, а й забезпечує безпечний майданчик для зберігання даних за вашими банківськими картками.

Заповнення форм відбувається автоматично

Це означає, що не потрібно вручну заповнювати авторизаційні дані при вході до облікового запису.

1ГБ пам'яті

Для зручності збереження даних надається сховище розміром 1 ГБ.

Різноманітність функцій

Функціональні можливості програми вражають. Серед корисностей – режим подорожі, автоматичне блокування, електронний гаманець, керування Dark Web, опція Watchtower та ін.

Мінуси

Інтерфейс користувача із застарілим візуальним відображенням

Зовнішній інтерфейс вимагає вдосконалення, виглядає не дуже сучасним. На функціональні можливості це не впливає, але деякі користувачі віддають перевагу красивій картинці, а не тільки зручному функціоналу.

Немає можливості передавати інформацію особам, які не є користувачами

У програмі спрощено обмін даними, але між користувачами. З іншими особами, які не використовують 1Password, ділитися інформацією не вийде.

Обмеження імпорту

У програму можна імпортувати інформацію лише у вигляді файлів у форматі CSV.

Проблеми в автозаповненні

Автозаповнення в 1Password функціонує нормально, проте потрібні додаткові операції, якщо порівнювати з іншими менеджерами паролів. Розширення браузера в цьому випадку допоможе, але для когось це незручність.

Як бачимо, переваг набагато більше, і вони роблять 1Password ефективним, корисним та надійним.